Konu: Öneriyorum
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2014, 08:12 PM   #68 (permalink)
seniha.
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: Öneriyorum

TOKAREV tokarev tek parça izle - türkçe dublaj izle, full hd izle, tek parça izle

- Seni yiyip bitiren "Memnuniyetsizlik"! Tepki verme, müdahil olma isteği. Hiçbir şey yapmadan bekle, oluruna bırak. Her şey zaten mecrasında akıyor.

- Acını içine göm ve sadece izle! Zaaflarımı gömdüğümde Acıyı da gömdüm!

- "17 yaşımda birini öldürdüm, şimdi de 17 yaşındaki kızımı öldürdüler." (...)

- Nasıl olur da böyle bir sabıkası olan adam; düzgün biri ve başarılı bir iş adamı oluverir?! (...)

FİLMİN ANA MESAJI:

- Görünen ve Sanılan her zaman doğru değildir. Görüntü ve zannından ne kadar emin olsan da gerçek ummadığın biçimde açığa çıkabilir.

- Bütün deliller zannını doğrulasa da sen yine de hüküm verme. Gerçek, bambaşka çıkabilir.

- “Seriül Hisab” ve “Zül İntikam” ahirete kalmaz; “Bedel” dünyada, burada ödenir bir şekilde.

- Duygusal Tepki; sadece kişiye değil çevresine, dostlarına, sevdiklerine de zarar verir, onulmaz yaralar açar, telafisi olmayan kayıplar getirir.
Fotoğraf: TOKAREV tokarev tek parça izle - türkçe dublaj izle, full hd izle, tek parça izle

- Seni yiyip bitiren "Memnuniyetsizlik"! Tepki verme, müdahil olma isteği. Hiçbir şey yapmadan bekle, oluruna bırak. Her şey zaten mecrasında akıyor.

- Acını içine göm ve sadece izle! Zaaflarımı gömdüğümde Acıyı da gömdüm!

- "17 yaşımda birini öldürdüm, şimdi de 17 yaşındaki kızımı öldürdüler." (...)

- Nasıl olur da böyle bir sabıkası olan adam; düzgün biri ve başarılı bir iş adamı oluverir?! (...)

FİLMİN ANA MESAJI:

- Görünen ve Sanılan her zaman doğru değildir. Görüntü ve zannından ne kadar emin olsan da gerçek ummadığın biçimde açığa çıkabilir.

- Bütün deliller zannını doğrulasa da sen yine de hüküm verme. Gerçek, bambaşka çıkabilir.

- “Seriül Hisab” ve “Zül İntikam” ahirete kalmaz; “Bedel” dünyada, burada ödenir bir şekilde.

- Duygusal Tepki; sadece kişiye değil çevresine, dostlarına, sevdiklerine de zarar verir, onulmaz yaralar açar, telafisi olmayan kayıplar getirir.
Mehmet Doğramacı
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla