Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2008, 11:48 PM   #203 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

bu nasıl bir gündü. işyerimde herzaman çok yoğun çalışmışızdır. ama bugün hep söylediğim bir gerçekle yüzleştim. 27 ekim uydu frekansları değiştirildi. ve dükkanda iğne atsan yere düşmez hesabı, yüzlerce insan akın etti, biz ulus olarak nasıl zehirlenmişiz bariz biçimde ortada, banada gün doğdu. herkese lafı soktum....elime koz geçti, gerçi biz para kazandık ama insanlar delirmiş gibi saat 23 e kadar kuyrukta uydularını ayarlatmak için beklediler, işte olay budur dedim. tv başından kalmayan halkımız işte burada, polisler en ilginç kesimi oluşturdu. bir çok dükkanda 15 ytl almışlar uydu ayarından biz 10 ytlye yaptık ayarları. aynı anda 8 uydu tarattık, polisler ücret vermemeye çalıştılar. ve herkesten önce uydularının ayarlanmasını istediler, genelleme yapmak istemiyorum ama ayrıcalıklı sınıf gibi davranmalarına üzüldüm açıkçası.
gelen herkese ne meraklıymışız değilmi tv izlemeye, kitap okusanız yada bu akşam çocuklarınızla sohbet etsenize yarın alırsınız uydularınızı dedim, hemde öyle sevimli bir halde söyledim ki. bana hakverdiler. üslüp çok önemli gerçektten. ve bugün en çok inandığım ve savunduğum gerçekleri çok fazla sayıda insana anlatma şansı buldum. keşke farkına varsalar, ve tv izlemekte seçici olabilsek,