Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-11-2014, 11:58 PM   #662 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

İyi akşamlar arkadaşlar;
Burada neredeyse bir seneden fazladır bulunuyorum. Ne çok yol aldım. Ne çok şeyi fark ettim ve belki de değiştim. Kişi değiştiğini çok fark edemez. Ne kadar değiştiğinizi, yaşadıklarınızın ne kadar değiştiğiyle ölçülendirebilirsiniz. Mesela, ben şu an kendi evimde yaşıyorum. Son derece konforlu, güzel ve bakımlı bir ev. Üstelik hamd olsun şahsıma ait. Yani kira da değilim. Hatta eşime bile ait değil. Benim kendi evim ve bana miras. Üstelik annem hala hayatta iken aldım bu evi. Yani birilerinin ölmesi gerekmedi. Yavrularım yanımda, mutlu, sağlıklı ve huzurlular. Eşimle pek çok konuda barış sağladık, şu an onun hayatımda bulunuşu tamamen benim tercihim. Buna mecbur değilim. Evet, bir aşk beklentim vardı hayattan. Bunu elde edemedim. Maalesef, bu konuda bir yere varamadı hayatım. Fakat, o konuda da acele etmiyorum. Diyeceksiniz ki şimdi, yaşın neredeyse 46 olmuş ve hala acelem yok diyorsun. Şımarık değilim. Bu kadar sorunun olduğu bir dünyada bir şeylerin eksik kalması, çokta kafaya takılacak bir şey değil. Biliyorum kafanız karıştı. Evliyim diyorum ama aşkı bulamadığımdan söz ediyorum. O kadar zor yollardan geçtim ki bu evlilikte ve daha geçen yıla kadar ayrılabilmenin mücadelesini veriyordum. Bir evim yoktu, işim yoktu, param yoktu, gidecek yerim yoktu, yardımcım yoktu. Kısacası dibe vurmuş durumdaydım. Şimdi ise, pek çok konuda Allaha şükür çok çok çok daha iyi durumdayım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla