Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2014, 10:19 AM   #4 (permalink)
vuslatizmir77
Teğmen

vuslatizmir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
74 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vuslatizmir77 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sigara Bırakmak Peki ya zevk?

Alıntı:
jasmin66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
20 yıllık içiciydim günde 1,5 paket .Hiç bırakamam sanyordum.Eczanelerde satılan ve sigara bırakma merkezlerin yazdığı SGK'nın karşıladığı ilaçla bırakdım.Cha....ile başlayan ilaç.Ben eczaneden kendim aldım ilacı 200 lira fiyatı habı içtiğimin 8.günü sigarayı bıraktım 20 gün ilacı içdim sonra ilacıda bıraktım.1,5 yıldır sigara kullanmıyorum. ilaç hiç sigara kullanmayan insan gibi yapıyor bağımlılık olarak diyorum.Şimdi kokusuna dumanına dayanamıyorum.O kadar yıl nasıl içmişim diyorum bir kabusdan uyanmış gibiyim.Çayımıda içiyorum kahvemide ağzımdaki pas gittiği için daha bile zevk alıyorum.
Çok kısa sürede bıraktıra bilen ve bu sürede hiç zorluk çektirmeyen böyle bir ilaç varken sigara kullanmak yazık bence,benim çevremde ona yakın insan bıraktı ve bir daha asla içmedi.
Belki faydası olur diye bahsetmek istedim umarım yanlış birşey yazmamışımdır.Sağlıcakla kalın,
bu kadar çabuk sigarayı bıraktıran bir ilaç varsa müthiş bir şey.gerçi ben sigara içmiyorum zaten. ama bir türlü sigarayı bırakamadıklarını söyleyen tanıdıklarım var.bu ilacı içince nasıl bir etki yapıyor acaba?
vuslatizmir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla