Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2014, 09:43 PM   #3 (permalink)
arayışçı

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
arayışçı is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Subliminal (Bilinçaltı) mesaj - Gerçek mi kurgu mu?

Merhaba,
Subliminal telkini çürütmeye çalışan videoyu izledim. Şunu belirtmek istiyorum: Ben kendine güven ve mutluluk telkinlerini dinledim ve hemen kısa süreli de olsa etkisini gördüm. Bilmiyorum o etki anlık bir etki miydi? Benim mutlu olmaya ve kendime güvenmeye ihtiyacım olduğu için ve bu telkinlerin bu işe yaradığını düşündüğüm için psikolojik olarak mı böyle etki etti bilmiyorum. Plasebo etkisi mi yapıyor bilemiyorum. Sitede söylendiği gibi 2 hafta günde ortalama 8-10 saat dinlemedim. Bir hafta fırsat buldukça dinledikten sonra birkaç gün dinlemeye ara verdim. Belki de bu yüzden etkisi kısa süreli oldu bilmiyorum. Çekirdek inanç çalışması yaptırmayı düşünüyordum. Yani bataklığı kurutmak için. Bu ifade sitede geçiyor okuyanlar bilirler. Gerçekten yaptırmalı mıyım bilemiyorum. Şu an için 450 TL yi buna harcamak yerine ingilizce eğitim seti almak hem de daha ucuza daha mantıklı geliyor. Biri beni subliminal telkin konusunun gerçek yada kurgu olduğuna ikna etmesine gerçekten ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Sağlık, huzur ve başarı dileklerimle.
arayışçı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla