Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-09-2014, 12:47 AM   #3 (permalink)
shadow_walker_
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sessiz ve konuşkan

bu anlattıklarınız hepsini yaşadım ve hala daha yaşıyorum .. sosyallik gerektiren bir işte çalışıyorum ama ne yazık ki yeteri kadar sosyal olamıyorum . fazla sesim çıkmıyor .. sadece işimi yapıyorum gidiyorum . insanlarla iş dışında görüşmüyorum hiç arkadaşım yok neredeyse . bildiğim yeni duydum bir şey farklı yerlerde onlarca kez anlatırım söylerim . ve girdiğim hiç bir ortam da dikiş tutturamadım . bir ortama girince iyi kaynıyorum ama bir süre sonra insanlar benden uzaklaşıyor soğuyor ve yine yalnız kalıyorum .. bu durum beni depresyona soktu ne yapsam sosyalleşemedim .. üniversite okudum olmadı işe girdim çalıştım yine olmadı .. yine eski ben .. tabi eskisine göre daha iyiyim ama içimde hep bir isteksizlik bir bıkkınlık var .. insan olan ortamdan bıkıyorum sıkılıyorum .. ne sevgilim var ne de doğru düzgün arkadaşım sosyal fobi gibi ama sosyal fobi de değil tam olarak .. telkinler falan nasıl işe yarar bilmiyorum bende ki durum çok farklı .. bu durumdan kurtulmak istiyorum ama olmuyor bir türlü .. yaş oldu 26 böyle gitmez hiç .. şu an denemediğim tek şey psikolok kaldı .. beni iyi bir hocanın hipnoz edip beni açması lazım .. aslında içimde bir sosyal olma isteği var .. tek başıma çok canım sıkılıyor bunalıma giriyorum ama olmayınca olmuyor .. fazla uzattım ama durumum böyle .. :/
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla