Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2008, 11:22 AM   #9 (permalink)
cancer
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cancer is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Yaşadığım ,Önemli bir- çekim yasası- örneği... Aşk üzerine...

Alıntı:
yaprakk Nickli Üyeden Alıntı

Size aşk'la ilgili bir çekim yasası örneği vermek istiyorum.(Bu olayı bundan 7-8 yıl önce yaşadım.O zamanlar çekim yasasını kullanmış olduğumdan haberim bile yoktu!)

Burda, sizlerle paylaşıp paylaşmama konusunda tereddütte kaldım ama en sonunda paylaşmaya karar verdim yaşadığım olayı.

O zamanlar benden yaşça büyük birine aşıktım. (arada 10 yaş fark vardı).Ve bulunduğum ortamda çoğu kişi bu x'e karşı hayranlık duyuyordu.

Öyle bir aşıktım ki,gece gündüz aklımdaydı...Acaba onunla çıkmak nasıl olur diye düşünüyordum devamlı.Ama bir yandan da teklif etse bile kabul etmem diyordum.(çok farklıydık her bakımdan).

Hatta şöyle bir hayal kuruyordum.

Onunla buluşmuşuz.Benden hoşlandığını söylemiş.Ben'de tam ondan hoşlandığımı söyleyecekken vazgeçmişim...Teklifine hayır demişim...Nedense hayalim güzel başlasa bile sonu olumsuz bitiyordu...Biliyordum çünkü onunla birlikte olamayacağımı...

Neyse...

Aradan epey zaman geçti,bir de ne öğreneyim meğerse o da beni seviyormuş.Bir gün buluştuk.
Gözlerimin içine baktı ve benden hoşlandığını,niyetininin ciddi olduğunu söyledi...

Tam ona ne kadar aşık olduğumu söyleyecektim ki...ona olumsuz cevap verdim...

işte böye... Ne düşündüysem aynen yaşamıştım...Çekim yasasını öğrendikten sonra düşüncelerimizin ne kadar önemli olduğunu farkettim...

hayretedici bir şey,
ben bu çekim yasasını duyduğumdan beri hep düşünüyorum; bence bu insanların bir şeyi hayal ederken onun olmasını dua etmek gibi bir şey bence
cancer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla