Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2014, 01:14 PM   #16 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Hipnozla eski sevgiliyi unutabilirmiyim?

Mesela benim burada tanıdığım bir arkadaşım vardı. Gerçekten benden çok etkileniyordu. Bende tanıdıkça ona karşı bir takım duygular geliştirmeye başladım. Zaten çok kötü giden bir evliliğim vardı. Şu an da bile yine de çok iyi sayılmaz ama en azından nefret etmiyorum artık. Ve O arkadaşım bana şunu söyledi " senden çok etkileniyorum. Hatta içimden bir ses seni sevmemi söylüyor. Seninle flört etmeyi çok isterdim ama sen evlisin ve ben Allahtan korkarım. O yüzden senden uzak duruyorum." ve hatta çıkıp gitti sadece bir veda ederek. Şimdi ben geçen zamanda ona daha çok saygı duyuyor ve yüreğinin karşısında eğiliyorum. Gerçekten mert adammış Allah ondan razı olsun. Beni kendi keyfi ve zaafı için bir çukurun içine çekmedi. Onu sevgiyle ve hürmetle anıyorum. Yolu bahtı açık olsun.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla