Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2014, 10:42 AM   #14 (permalink)
songulakpinar
Teğmen

songulakpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,019
95 Mesajinıza toplam 337 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
songulakpinar will become famous soon enoughsongulakpinar will become famous soon enough
Standart Cevap: Hipnozla eski sevgiliyi unutabilirmiyim?

bana acı veren durumun bir sosyal olgu hastalığı olduğunun göz ardı edilmesi.Yaşamda herkes alkol sigara vs. kullanıp akıl melekelerini uyuştursa aynı yaşamda bir kişi de kullanmayıp uyuşturmasa melekelerini uyuşturanların çokluğu o uyuşmayı meşrulaştırıp normalleştirir mi? .. birinin kral çıplak demesi gerek. nasıl olsa ayrılmış ya arkadaş neden ayrılmış demekki bu insanın emek etme sıkıntısı var kendi hayatına emek edemiyor durumun yeni olması devamında da aynı olacak anlamına gelmiyor davranış tüyolarını gör, senin gibi niye aynı heyecanla başlamış ve bitmiş bir geçmişin var, tedbir al haz üzerine yaşam tercihi dram doğuruyor. evliliğin deva ediyor olması tamamen davranış ve gerçek merhamet sahibi insanla uzun soluklu oluyor. çevremde %70-80 üzerinde çift ikinci evliliğini yapıyor anlamlandırmak uzun soluklu uzman çalışmasımı gerektirir bilmiyorum, görünen özgür insan hazzı merkeze almış. izleyiciyim dizi izler gibi, kızımın arkadaşlarının yarıdan çoğunun ailesi parçalanmış biz ayrıldığımızda bir iki aileydik şimdi bir iki çift evli bu yıllarda parçalanmayı tetikleyen telkin eden neydi?? gibi cevapsız durumla. parçalanma ve çoklu evliliklerin torunlarının hayatına dahi etki ettiği hesaba katılıp sosyal hayata sahip çıkıp sorumluluğu alma zamanıdır. benim için öne kendime gelmek zamanıdır.
songulakpinar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla