Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2014, 12:12 PM   #86 (permalink)
ismet35
Teğmen

ismet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismet35 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

ben telkinleri kullanmadan da önce kulandıktan sonra da insanların görüşlerini dinleyip kafama yatıyorsa bana uyuyorsa hayata geçiriyorum. herşey ziyade özgürlüğü seven bir adamım. kolay kolay tavizde vermem. ben istemediğim sürece yapmam. insanın bir aklı vardır neyin doğru neyin yanlış olacağını ayıracak kadar. iyi bir insan iyilik sever olduğundan dolayı kimseyi kıramıyor her zaman yardıma koşuyor. çoğu zaman suistimale uğruyor. çekilmez bir ortamda yaşanıyorsa ve ne yapıp ne edip bişeyler değişmiyorsa. önce öyle bir ortamda tek kalmamak gerekiyor. bu eş olabilir arkadaş kardeş vb.. o da olmadıysa mekan değiştirmek mümkünse mekanı değiştirmek gerekiyor. o da olmadıysa bir müddet orayı terketmek. bir insana kendini kabul ettirmek istiyorsan onun karşısında kararlı dik taviz vermeyecek bir kişilikte olmak gerekiyor. öyle değilsen en kısa zamanda telkinlere başlamak lazım. kaçmak çözüm değil. herşey kendinde bitiyor. değişki değiştirme şansın olsun.
ismet35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla