Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2014, 03:10 PM   #46 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım.

her biri 33 er defa çok fazla geldi bana bende 11 er defaya indirdim ve bazılarını seçtim yalnızca. Yoksa göze çok fazla görünüyor ve insan cesaret edemiyor. Ayrıca, başlarda çok saçma geldi, ne alaka ya ne diyorum ben dedim. Yani yapmak istemedim. Fakat şunu fark ettim, habire aklımda her konuda sorular oluşmaya başladı. Zihnim bunu alışkanlığa dönüştürdü. E zaten düşünüp duruyorsun, aklında hep bir olumsuz plak dönüp duruyor. Bu neden bu teknik olmasın ki neden ben durmadan" neden bu kadar şanssızım, neden bütün bunları yaşaıyorum, bıktım neden değiştiremiyorum" diyeceğime " neden bu kadar şanslıyım diyorum. Kabul ediyorum önce bir şaşkınlık oldu. Nasıl yani dedi bilinçaltı, bu da nereden çıktı. Fakat hemen adapte oldu bu bir oyun gibi şimdi. Neden bu kadar seviliyorum, neden bu kadar huzurlu ve mutluyum? Neden bu kadar sevdiklerimle yaşamayı seçiyorum? Neden bu kadar bolluk ve bereketli bir hayatı kabul ediyorum?
Gibi gibi...
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla