Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2014, 09:15 AM   #8 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bir nefes alın hayallerinizle kucaklaşın!

Gençler forumda Mustafa KARTAL'ın nefesle ilgili bir çok yazısını okumuş ve paylaşmıştım. Sanırım ülkemizde bu konuda en öne çıkan isim o. Kuantum dokunuş eğitimi verilirken esasen ciddi nefes egzersizleri ile öğretilmesi gereken bir şifa sistemi. Onun dışında İstanbul'da olanlar için söylüyorum Zeytinburnu Merkezefendi tıbbı bitkiler yetiştirme bahçesinde daha uygun fiyatlı bir derslik eğitimler verildiğini biliyorum. Hala veriliyor mu takip etmek gerek. Aynı yerde refleksoloji aromaterapi gibi eğitimler de veriliyordu. Yine bir çok seminerde entegre olarak nefes terapisi de öğreten insanlar vardır. Bu arada Esra Oğut da kundalini yogada gayet güzel nefes kontrolü yaptırıyordu bunu bizzat denedim resmen başınız dönüyor ve vücuttaki toksinlerden arınıyorsunuz, yenileniyorsunuz. Dışarıdan bile belli oluyor bu yenilenme.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla