Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2014, 11:37 PM   #9 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: İNDİGODAN KRİSTALE GEÇİŞ KRİZLERİ

Geçiş krizlerinde; d,f,h,i, şıkları baya belirginmiş bende..

Bir gün uyanacağım ve tekrar "normal" hissedeceğim umudunu muhafaza ediyordum.
Bunu bende umuyorum..

İndigo'dan Kristal'e geçis yapan pek çok insan biliyor ki bu geçisin en belirgin iki belirtisi aşırı yorgunluk ve bitkinlik hissidir. Her zaman kendilerini bitkin hissederler ve sadece uyumak isterler.Uykuları derin olur ve uyanmayı canları istemez.
Ben indigo değilim ama hep kendimi yorgun hissediyorum zaten..

Üçüncü boyut varlıkları Beta dalga hızı ile çalışır , ve yaratıcılık veya dua zamanları Alpha durumuna geçer. 5. boyut varlığı ise Beta/Alpha/Theta arasındaki dalga uzunluklarını normal uyanık halde kullanır. İşte sizin çok-boyutluluk anlayışınız , bilincinizin bu dalga boyutlarına geçişini sağladı. Ama "yorgunluğunuzun" sebebi de bu. Vücudunuz Theta'yi uykuya geçmeden önceki derin gevşeme hali olarak alıyor ve, beyniniz Theta frekansına geçtiği an , size bir mesaj yollayarak, yorgunsun ve uyumak üzeresin diyor. Bu emre yorgunluk hali ve uyku ile cevap vermeye alışık olduğunuz için, uyumak ihtiyacını hissediyorsunuz.

Nedeni buymuş..