Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-05-2014, 09:46 PM   #9 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telkinler neden önerilmiyor?

Aslında telkin metinleri psikoloji eğitimi olan insanlar tarafından hazırlanmalı sonuçta bir uzmanlık gerektiriyor. Aslında durumun en karışık yani açıp da bilinçaltında ne var ne yok tam olarak hiç bir zaman göremememiz. Sadece telkin de değil diğer kişisel gelişim teknikleri ile çalışmalar yaparken de sürekli o kapalı kalıpların altını kazıyıp başka şeyler buluyoruz. Bazen çok anlamlı cevaplar geliyor. Değiştirebiliyoruz bazen de çok zorlanıyoruz bazı kalıplar değişmeye karşı aşırı direnç gösteriyor. Özellikle uzun soluklu korkular diyebilirim. Mesela hayatına para çekmek istiyorsun ama para ile ilgili nice korkuların var farkında değilsin ama bunlar senin benliğine işlemiş korkular. Para konusunda EFT yaparken keşfettiğim cümlelere şaşırıp kalmıştım. Kuantum sıçrama konuları ile de ilgili okumalısınız ki herkesin yapabileceği sıçramalar adım adımdır belki bir günde milyoner olma ihtimaliniz de var ama iş kurup sonra o işi bolluk ve bereketle yürütmek ve daha sonra büyütmek de bir yol. Bir de değerler konusunda bilgi sahibi olmalısınız hayattaki seçimlerinizi yaparken belirlediğiniz değerlere göre yapıyorsunuz. Ve belkide para sizin için öncelikli bir değer değil. Evet herkesin paraya ihtiyacı var ama para ile ilgili hangi inançlara sahipsiniz bunu gözden geçirmelisiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla