Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2014, 12:03 AM   #3 (permalink)
Celill
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR?

Hatta bu vampirler yatağınızda olabilir, bir an sevimli sevgi dolu espriler yapan bir partnerken, birden mesafeli soğuk bir yabancıya dönüşebilir... (arkadaş ortamında yada ikili ilişkilerde hep böyleyim bazen esprili eğlenceli biriyken bazende buz gibi soğuk oluyorum insanlara karşı sıkıcı biri oluyorum)
Kişilik bozukluğu bir kişinin gerçeklikten kopuk olarak kişisel deneyim ve davranış sergilemesidir.

- kişilik bozukluğu olan kişi kendini, başkalarını, ve olayları algılama ve yorumlama biçimi, duygusal tepkilerinin yoğunluğu, genişliği, tutarlılığı, uyumu, verdiği sözleri yerine getirmedeki dengesizlikleri, sınır kavramının olmaması şeklindeki davranış ve güdülerle gösterir.. (bunlarında çoğu var)
çoğunlukla hayatının bir döneminde imkansız bir arzuya yönelir( buda var bende)

Uzun zamandır bu ve buna benzer sorunlarım var ve nekadar araştırdıysam sorunumla ilgili bi neden yada hastalık bulamadım. bu yazıya rastladım ve yukarda kopyalıyıp yapıştırdıklarım ve bunun gibi özellikler ağır şekilde görülüyo bende. Bendemi psişik vampir oluyorum şimdi :( nasıl çözücem nasıl kurtulucam bu durumdan. Okadar düşünüyorum ki artık o düşünceler beynime kazındı.
Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla