Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2014, 08:51 PM   #213 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Haftasonu bir öğrencimin velisiyle görüştüğümü gördüm rüyamda o veli bugün beni buldu gelip. Çok güzel konuştuk güzel bir etkileşime girdik. Zaten sevdiğim bir öğrencinin velisi nasıl bilinçli olabildiği kadar nasıl mahçup hem şaşırdım hem sevindim tanıştığıma. Benden utana sıkıla bir şey istedi ki asla lafını bile etmesine gerek yoktu. O istemeden öğrencim için benim yapacağım bir şeyi istedi. Umarım o öğrencim hayatı boyunca hep iyi yerlerde olur iyi yerlere gelir. Ki gelir zaten çünkü potansiyelinin farkında ve bunu doğru kullanabiliyor. Böyle insanlar iyi ki varlar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla