Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2014, 10:32 PM   #3 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Telkin Tavsiyesi

Sweeet'cim Teşekkürler. İyi ki varsın kuzum. :) Biz birbirimizi biliriz sonuçta
Siteye girmesem bile forum her zaman elimin altındadır ve telkinlerim hep hazırdadır. Günlükleri okurum :) Aralarda tekrar telkin dinlerim.
Enerji terapi çalışmaları da girince araya bazı sorunlar su üstüne çıktı. :( çözmek ve bilinçaltına inip ikisini de beraber, bir arada yürütmeye karar verdim. Hadi bakalım
Şimdiye kadar ücretli telkinlere ihtiyacım olmamıştı. Ama çıkan sorunlara göre farklı telkinleri de eklemek istiyorum artık. :)) bu yüzden bahsettiğim telkinleri dinleyen var mı diye sorduydum.. İnsan herkesten bişiler öğrenebilir ama birini tanımadan yargılayıp yorum yapan bir düşünceden asla.. tecrübeyle sabit öğrenecek daha çok şeyimiz var.
Senin dinleme ne çok sevindim . Tavsiyeni dikkate alıp Listeme ekliyorum o zaman canım. Şu anda dinlediğim erteleme, erken uyanma ve zinde kalkma var zamanım kaydı gene :)) Enerji çalışmalarıyla bir arada en kısa zamanda bir düzenleme yapmam gerek. Soğal..