Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-03-2014, 04:11 PM   #6 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Zihin Manipülasonu - Hızlı Hipnoz

Nasıl bir insanolduğunu yargılayamam ki senitanımıyorum bile ben de ihtimallerden bahsettim. Ve hep daha fazlasını isteyen insan gerçeği var ortada. Etkileyici olmak kimin hoşuna gitmez ki. Ego takdir edilmek ister beğenilmek ister.

Alıntı:
Aslında insanlar gün içinde bilerek yada bilmeyerek hipnoz altına girebiliyomuş.
Otohipnozu araştırırabilirsin. Kendine güven konusunda işine yarayabilir. Hatta bir çok konuda işine yarayabilir.Dediğimgibi kolay dediğin yolu belki başaramayabilirsin ama başarabileceğin bir çok yöntem var.

15 yaşında ve çözüm arayışı içinde olman gerçekten güzel. O halde çözümlere yakın olduğunu aklına tut.

Mutlu olmak için tek engel kendinsin.

Kendine psikolojik teşhisler koymamalısın. Sadece kendini arıyorsun o kadar.

Kendinle barışık ve kendini seven biri olursa çevrende seveceğin insanlar olacaktır.

15 yaşında ve bu konularla ilgileniyorsan hayat gerçekten güzel ve daha güzel günlerin olacak.

Dediğim gibi işe kendinden başlamak çok daha kolay.

Işıklı ve aydınlık yollarda yürümen dileğimle. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla