Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2014, 10:16 PM   #5 (permalink)
Mehmet1
Teğmen

Tesekkür: 5
23 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mehmet1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Zihin Manipülasonu - Hızlı Hipnoz

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazen cazip görünen şeyler karanlık tarafa da kayabilir. Evet sonuçta geri vermiş olsa bile bunu başaran ve geri vermeyen birini düşünün. Sizi sizden başka denetleyecek kimse olmaz egoya da çok hakim olmanız gerekir.
evet bu konuda hakkınız var. bu bilgiler kötü amaçlı insanların eline geçtikten sonra neler olabiliceğini tahmin etmek okadarda zor değil. ama ben nefsine hakim olabilen, hep iyiyi gören bi insan olabilirim dimi :)) benim istediğim almak istediğimi alıp rahat rahat kenara çekilmek aslında. Herzaman insanların üzerinde etki bırakmak hoşuma gitmiştir. Aslında insanlar gün içinde bilerek yada bilmeyerek hipnoz altına girebiliyomuş. Dediğim gibi, belkide egomun okşanması hoşuma gidiyodur ama bu soruyu kendime sorduğumda da övülmeyi pek sevmeyen biri olduğumun cevabını alıyorum. Her şeyin doğalı güzel tabiki her zaman, yapmacık bi insanı kimse içten samimi duygular besleyerek sevemez ordada size hak veriyorum. Ama hayatın çıkmazlarıda bizi başka yollara sürüklüyo. Hep bi çözüm arayışı içindeyiz, iyi yada kötü ne olursa olsunda derdimden kurtulayım şu beynimi kemiren düşüncelerden uzaklaşayım isteriz. Ayrıca ben birazda hayatına renk katmayı seven birisiyim, bişeyler yaparak insanları şaşırtmak hoşuma gider. Dedim ya, her şeyin doğalı güzel, her zaman kendin olduğun gibi güzelsin yoksa hiç bişeyden keyif alamaz oluyo insan, benim şahsen mutlu olmadığım doğal olmadığım bi zamanda karşıma iki kamyon para yığsalar yüzüme zerre tebessüm bile gelmez. Hani böyle bazen içten bi mutluluk geliyo ya işte ozaman yani sen mutku oldumu güzel oldumu çevrendeki herkes, her şey de gözüne güzel gözüküyo ve hayatın hep mutlu keyifli yanını görüyosun. İşte ben her zaman o duyguyu yaşayamıyorum bazen oluyo bazen olmuyo buda durduk yere kendi kendine olan ani değişiklikler, kişiliğim mi bozuk nedir :( Yine paradan yola çıkalım, ben yine o içten gelen samimi mutluluk duygusu içinde olsam hiç bi rakam o mutluluğu satın alamaz benim için. Konuyu biraz saptırdım ama içimi dökiyim dedim, başkasına anlatamasam bile her türlü yazmak beni rahatlatıyo. Konumuza da gelicek olursak ben şuan anladım ki galiba beni mutlu edicek insanlar yaratmayı amaçlıyorum. Yanlış anlaşılmasın, ben öyle dünya kendi etrafında dönüyo sanan, kendinden başka bişeyi düşünmeyen birisi değilimdir. Ama hayat beni sıktığı zamanda gözüm hiç bişeyi görmez olur, mutlu olmamak benim için çok derin bi girdap gibi, hem acılı bi süreç hemde atlattıktan sonra üzerinde belkide geçmicek kalıntılar bırakabiliyo. Şimdi yazdıklarımı okudumda, yetişkin bi insanın gözünden bakınca daha 15 yaşında olmama rağmen sanki ölümüne dertlerim varmış gibi geliyo.
Mehmet1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla