Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-03-2014, 01:50 PM   #9 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telepatik Etkiler beklemediğiniz kişilerin telefonla araması etkisi

Öncelikle forumda büyük harfle mesaj yazmak yasaktır. İkincisi bu telepati öyle kolay bir şey değildir. Aşırı yetenekli değilsen spiritüel yeteneklerini geliştirmek için çok çalışman gerekir ve etkili çalışmalar yapman gerekir. Ayrıca bilinç düzeyinde artış yaşaman gerekir. Yani bu konuda alınacak çok yolun var. Ben öyle sihirli bir yöntem bilmiyorum yapayım da hop eski sevgilimle telepati kurmuş olayım o da beni arasın. Daha kolayı var sen onu ara sana engel olan tek kişi sensin.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla