Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2014, 09:08 AM   #14 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Zaman geçiyor ama bazı şeyler hala dün gibi.Bazen hala kendimi çocuk zannediyorum.Birazdan arkadaşlarım çağıracak dışarıda top oynayacağız zannediyorum.Bazen okula gideceğim diyorum.Bazen ailece pikniğe gittiğimiz gün aklıma geliyor.Sanki o günleri tekrar yaşayacağım birgün öyle hissediyorum.Hayat bir koşturmaca.Bir bakmışsın ki yaş 34'e gelmiş.O çocukluktaki enerjiyi bulamıyorum.Büyüdükçe herşey değişiyor.Hayatta en çok özlediğim zaman çocukluğum.Ama çocukluğumdan gelen şeyler yüzünden hayatta zorluklar yaşıyorum.Ama yine de herşeye rağmen kendimi seviyorum.Herşeyin para olmadığını,herşeyin kariyer olmadığını insanca yaşamanın en büyük erdem olduğunu biliyorum.Kendimi çevreye bırakmak istemiyorum.Çünkü çevre insanı kötü yapıyor.Olumsuzlar için diyorum.İşine bakıyorlar,maddi durumuna bakıyorlar,hep bir kıyaslama var.İnsanları üzmek var.Niye anlamıyorsunuz ki hayat bir armağan.Bu hayatı yaşamak varken,günler sayılı.Gülün,eğlenin,yaşayın.
Not:Bende başkalarının lafından etkilenen biriydim.Şimdi daha iyiyim.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla