Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2014, 11:41 PM   #3 (permalink)
gecedamla
Teğmen

gecedamla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
22 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gecedamla is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: gecenin hedef listesi

Teşekkür ederim sweeet:)

İnternet ile ilgili bir çok problem yaşadığımdan pek güncel tutamadım bu listeyi. Kusuruma bakmayın.
3 numaralı hedefi gerçekleştirdim. aynı şekilde bahar dönemi dersleri için de bu hedefi gerçekleştirmeyi umuyorum.
Kitap okuma konusunda da her gün en az bir saat okumaya çabalıyorum. (gazete-dergi vs. okumaları dışında)
Kürtçe öğrenme konusunda internet üzerinden yaptığım çalışmalar yeterli olmuyordu. Bu yüzden para biriktirip,eğitim cd'leri almaya karar verdim. İnşallah yarın elime ulaşıcaklar.
Yine netle ilgili sıkıntılardan dolayı özkan hoca videolarına ara verdim. Fakat bu arada daha önceki notlarıma çalışıp, kelime ezberi yaptım.

Sigarayı yine günde bir pakete düşürdüm. Daha da azaltacağım.
ve yaklaşık 1-1.5 haftadır da tarot kartları üzerine meditasyon yapıp, yorum yeteneğimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yan flüt alamadım. Öğrenci olduğum için maddi hedefler içeren maddeleri gerçekleştirmek biraz zaman alıyor benim için. Ama yine de diyafram egzersizleri yapıyorum. (10 dakikayı geçmiyor bu egzersizler) Böylece güne biraz daha zinde başlamış da oluyorum.

Bu aralar içime kapandığım -tam anlamıyla- etrafıma koza örüp gelişmeye çabaladığım bir süreçten geçiyorum. Fakat bu içine kapanma durumu sosyal yaşantımda dengesizlik durumu da oluşturuyor. Bu dengeyi sağlamaya da çabaladığım için biraz fazla yoruluyorum. Hem zihnen hem bedenen. Yine de mutsuz hissetmiyorum kendimi.
gecedamla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla