Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2014, 01:27 PM   #3 (permalink)
seniha.
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: Sosyal Fobiyle 12 saat Çalışmak

sosyal fobiniz ne derece bilmiyorum ama çalışmaya başlayınca iişinizi mecburen yapıyorsunuz. sadece çevrenizdeki insanlarla iletişimde sorun yaşayabiliyorsunuz. ben de sosyal fobi için çok çabaladım. subliminal telkin dinledim. esma okudum. mesela ya vekil, ya aliyy, ya aziz esmaları faydalı oluyor. psikolağa üç kere gittim ,fayda göremeyeceğimi anlayınca bıraktım. çünkü bana sorduğu ,bendne beklediği ataklar yapmamdı. bu o kadar kolay bir şey değildi beniim için.sosyal fobi işiime engel olmuyor. toplum önünde konuşma yapmanız gereken bir iş değilse sorun olacağını zannetmem. çalışınca daha çok sosyalleşiyorsunuz. heyecan gelince derin ve uzun nefesler alın. içinizden beni sıkan ne deyin. niye terliyorum , bunun sebebini içinize sorunca heyecanlanmanın anlamsız olduğunu görüyorsunuz. bizi heyecanlandıran zihnimizdeki düşünceler, ya yapamazsam korkuları gibi. zihninize soru sorunca , zihin susuyor. ilaç içipte sosyal fobisini düzelten görmedim. inşallah işinizde rahat olursunuz.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla