Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2014, 07:43 AM   #13 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Sevgili günlük artık yolun yarısına geldim.Dönüp geçmişe baktığımda yaşadığım anlar bir film şeridi gibi aklımdan geçiyor.Bir dizi de şu sözler geçti ''para herşey değildir aileyle birlikte geçirilen zamanlar güzel bir anı olarak bellekte kalır'' ne güzel bir tespit.Artık o kadar hayat yarışı içindeyiz ki ailemizi,sevdiklerimizi ve kendimizi unutuyoruz.Yaşamak sadece para kazanmak mıdır,geçinmek midir,araba almak mıdır nedir?Yaşamak aslında sevgidir.O içindeki sevgiyi tüketmemekdir.Yaşamaktır.Ailenle,arkadaşlarınla içindeki sevgiyi paylaşmaktır.Hayat ile bir bütün olmaktır.Geçmişe döndüğümde güzel anıları aklıma getirmeye çalışıyorum.Ben yaşam doluyum,mutluyum.Ne olursa olsun kendimi seviyorum.Hayatı farkında olarak yaşayacağım.Bugün kendimi seveceğim,yaşayacağım :)
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla