Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2013, 10:35 PM   #320 (permalink)
hatiicee
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bu da Hatice'nin değişim günlüğü:))

Ve evraka :) Buldum günlükçüm buldum. Ben ne zaman tam olarak büyümeyi reddettiğimi buldum.Annemin benden önceki kardeşimlerimi kaybetmesinin yanı sıra ben ilk aşk deneyimimde çok başarısız oldum ve kendimi suçladım.Durum böyle olunca da ben tamamen büyümeyi reddettim çünkü büyümek bana aşk acısı getirecekti. Abdullah Beyin verdiği kardeşlerimi onurlandırma sözleri de o yüzden kısmen işe yaramıyordu.Ne kadar ilk aşkımı affettim desem de kendimi affedemediğim için işler hep sarpa sarıyordu ve ben büyümemeye takılıp kalmıştım.Geçen sene telkinleri dinlemeye başlamamla birlikte kilo almaya başladım kii, ben büyümeyi tam olarak reddetiğim zamandan beri hiç kilo almamıştım.Artık vücudum yaşımın gerektirdiği şekilde bir kadın vücuduna benziyor.Geçen yeni ay günüde facede onu ekledim. Onu eklememle bendeki taşlar daha iyi oturdu.Çünkü o isteğimi kabul edince onun beni affettiğini ve hayatını en iyi şekilde yaşadığını fark ettim.Kendimi de affettim.Bugündee bunu fark etmeme çıktı diye düşündüğüm bir rüya gördüm şükürler olsun..Gerçek anlamda şuan içim çok rahat şükürler olsun Rabbime..