Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2013, 09:33 AM   #468 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

canım günlüğüm naber?bende evdeyim 3gündür.kendime her sabah kaynamış suya limon sıkıyorum tarçın atıyorum,bir kaç dal maydanoz ve onu içiyorum.enerji olsun vücudum arınsın die.herşey yolunda çok şükür.eski arkadaşlarımı arıyorum ama onları çok özledim eski günlerimi özledim.üniversite arkadaşlarım olsun lise arkadaşlarım olsun.hepsi gözümden geçiyor resmen .sıkıldım mı acaba.iş arkadaşlarımla yaptığım işler beni mutlu etmeye yetmiyor.eskisi gibi değil birşeyler.büyüdükçe insanlar bi değişik oluyor.yaşlanıyorum galiba oysaki 23 yaşındayım.daha gencim ama mesleğim beni çok yıpratıyor.hayatımı dolu dolu yaşayamıyorum artık.kronik bir yorgunluğum var buda süreklievde olup dinlenme hissi yaratıyor.hep evde oluyım dinleniyim istiyorum akşam olduğundda off bugunde boşa geçirdim diyorum.
ben bu foruma geldiğimde baş ettiğim şeylerden biri erteleme alışkanlığımdı kurtulmuştum ama tekrar bana geri geldi.nese kib

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla