Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2013, 07:10 PM   #14 (permalink)
Değişmek
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Kalbimin ve mantığımın savaşını veriyorum yardım edin :(

Kendinizi yalnızlığa sürüklemeyin.
Yalnızlık, gece ayazında sabaha kadar beklemek gibidir,
Isınmak için güneşin doğmasını beklersin, ama o güneş hiçbir zaman doğmaz..
Yalnızlık, bulmadığın sevgiyi başka yerlerde aramak gibidir,
Ne yaparsan yap onu bulamayacağını bilirsin, ama yine de denemekten vazgeçmezsin..
Onun boşluğunu hep başka şeylerle doldurmaya çalışırsın..
Yalnızlık, aynı havayı soluyup ta bi türlü yanyana olamamak gibidir,
Aldığın her nefeste onun kokusunu duymak istersin, ama yapamazsın..
Aldığın her nefes ciğerini acıtmaya başlar..
Yalnızlık dediğin eski bir sandalyenin gıcırdamasıdır yalnızlık..

ben 17 yaşındayım şu ana kadar ne bi sevgilim oldu nede kardeşim diyebileceğim arkadaşlarım evet arkadaşlarım oldu ama onlarda beni terketti daha yaşın küçük diyebilirsiniz ama lise 3 e geçtim ama benim hiç sarılacağım öpeceğim kavga edip forumlarda kavgalarıma çözüm arayacağım bir sevgilim olmadı arkadaşlarım ezdi,arkadaş olmaya çalıştıklarım ezdi,akrabalarım ezdi tanımadığım isimlerini bilmediğim insanlar ezdi,hayat ezdi beni ben hep ezildim hep üzüldüm hani siz sevgilizden ayrılırsınız kalbinizde bir yara oluşur sonra başka biri gelir bu yarayı sarar sonra oda gider arkasında bir yara bırakır sonra biri daha gelir gider gelir gider.Ben doğduğumdan beri kalbimde bu yara vardı ve bu yarayı saracak kimse olmadı...

Eğer böyle olmak istemiyosan elindekinin kıymetini bilmelisin eminim bu sorununun bir çözümü vardır kusura bakma pek yardımcı olamadım ama elimden gelenin en iyisi bu

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla