Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-10-2013, 06:23 PM   #6 (permalink)
sosyal-fobikkiz

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosyal-fobikkiz is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ingilizce konusarak ogrenelim

Nefes Almak teşekkür ederim tavsiyelerin için.o dediğini her zaman olmasa da arada yapıyorum.bi yandan ıngilizce bi yandan da türkçe altyazili izliyorum.yabancı birileriyle konuşma imkanım olsa buraya yazmazdim zaten.hem konusacak olsalr bile her zmn konusmazlar ki sıkılırlar.benle mi ugrasacaklar:)
Janer sana da teşekkür ederim konuya ilgi gösterip cevp yazdığın için.benim yazmada ve okumada bi sorunum yok zaten.yeteri kadar biliyorum bu dili.ama onlar yeterli olmuyor malesef.konuşmaya gelince susup kalıyorum nedense.bunun böyle devam etmesini istemedim ve boyle bi fikir geldi aklıma.düzenli olarak bu dili konuşalım istedim.ama görüyorum ki böyle düşünen sadece benmisim.ama ben öğrenilen kelimelerin günlük hayatta kullanmadigim müddetçe unutulacagini çok iyi biliyorum.bunu herkes biliyor ama nedense paylsmiyor.okuyor geçiyor konuyu.istediğim kadar film izleyeyim.okuyaym yazayım.konusmdikca hiç bi kıymeti kalmiyor.yok mu ıngilizcesi belirli bi seviyeye gelmiş ama konuşamayan aarkadaslar ya ????
sosyal-fobikkiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla