Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2013, 06:14 PM   #5 (permalink)
mehtap1606
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Başkalarını umursamıştım herşey böyle başladı

Alıntı:
sosyal-fobikkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dinledim ama çok düzenli değil.telkinle alakalı kafama takılan çok şey var.mesela o müzikleri dinlerken o konuyla alakalı şeyler mi düşünücem.mesela topluluk önünde konuşmayı dinlerken kendimi konuşurken mi hayal edicem ??

siteden nasıl dinşemen gerektiğiyle alakalı ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin. burada genel olarak o telkinleri dinleyip deneyimlerini paylaşan insanlar vardır.
-günde en az 8 saat kulaklık veya normal hoporlorden dinliyosun, uyurken dinlenilmesi daha pratik.
-dinlerken herşey yapıp düşünebilirsin, ben işyerimdeyken dinliyordum mesela, illaki dinlediğin konu ile ilgili tabiki düşünmen kesinlikle gerekmiyor.
kitap okurken, başka bir müzik dinlerken,sinema izlerken, çalışırken yani hayatını yaşarken dinlemende sakınca yok,etkisini azaltmaz yani.
-ego güçlendirici- kendine güven ve suçluluk telkinleriyle başlanıyor. bunlar en az 1 ay dinleyince etkileri ortaya çıkıyor. daha sonra diğer ihitiyacın olan telkinleri ekleyebilirsin.parayla satın alınan yüzlerce ihtiyacına göre telkin de bulabilirsin. fakat başlangıç mutlaka yukarıda yazdığım telkinleri dinlemelisin.