Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-09-2013, 09:11 PM   #14 (permalink)
selinarosa
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Zihin Flaş Tekniği

Aslında, ne kadar da basit bir teknik. Son yıllarda sıkça bu gibi tekniklerle karşılaşıyoruz. Basit bir teknik oluşturup, üzerine koca bir kitap yazıldığı oluyor hatta... Oysa, kendi varlığımızın işleyiş biçimini birazcık gözlemlemeye çalışsak bu gibi basit teknikleri ve hatta daha karmaşık olanlarını dahi KENDİ KENDİMİZE OLUŞTURABİLİRİZ... Yapmamız gereken de bu. Sürekli olarak başkalarından bir yöntem/bir teknik veya bir fikir elde etmeye çalışmaktansa, kendi kendimize daha yakınlaşabiliriz. Açıkçası ben piyasada bu gibi tekniklerle dolu pek çok kitap/ internette de bu gibi tekniklerle dolu pek çok makale görüyor ve bazen durumumuza üzülüyorum. Çok kabalaşmayayım ama resmen at hırsızı kılıklı, üçüncü sınıf dolandırıcı tipli bir adam çıkıp birilerinden/ bir yerlerden duyduğu bir yöntemden bahsediyor. Biraz yardımla bir kitap oluşturuyor ve orada da DAİMA şu gibi sözler: ''Wow, ne müthiş yöntem! Artık o seksi sarışın sizin avucunuzda olacak!'' Öyle mi? Benim seksi sarışınlardan daha önemli meselelerim var yalnız... Anlayacağınız şu ki, bütün hayatı karşı cinsten ibaret sanan kişiler bu sözde ''yöntemlerini'' anlatırken kendi KİŞİLİKLERİNİ ORTAYA KOYUYOR... Resmen SATIŞ TAKTİĞİ... Zihniyet şu: ''İnsanlar ne ister? Seks. O zaman onlara karşı cinsi etkileyebileceklerini düşündürtecek bir yöntem pazarlayayım!''... Böyle insanlar gerçekten de hep kendilerini belli ediyorlar yazılarıyla. Boşverin derim, siz daha iyisini HAK EDİYORSUNUZ. Kendi kendinize gözlem yapıp kendi kendinize teknik oluşturun daha iyi gerçekten de... Şöyle de ifade edebiliriz: Seçici olmak ve kimin neyi neden/hangi amaçla ortaya koyduğuna dikkat etmek gerekir. Gerçekten de bıktım artık HEP AYNI İFADELERDEN. Bir de sanki dünyada kadınlar yok da sadece erkekler varmış gibi yazmıyorlar mı, hakikaten sinirleniyorum... Yani, ''büyük memeli, seksi sarışını elde edecek yöntemi'' uygulayamayacak olan biz kadınlar ne yapmalıyız? Cevabı tekrar tekrar vereceğim: BİZZAT KENDİ YÖNTEMLERİMİZİ OLUŞTURMALIYIZ... Sevgiler...
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla