Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2013, 10:36 PM   #16 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Olumlama yardım..

Alıntı:
bazen sirasi degisiriyor kelimeleri unutabiliyorum yada ruh haline göre degisk kelimeler ekliyorum.
Ben de öyle yapıyorum o çok önemli değil bence. O ank ruh hali öncelik sırasını belirler.

ben ... ile hayalini kurdugum düsledigim iliskiyi beraberligi, aski, sevgiyi, ilgiyi, sicakligi, samimiyeti, ictenligi, mutlulugu,
uyumu, huzuru, muhabbeti, karsilikli olarak yasiyorum. veya yaşamayı seçiyorum diyebilirsin. Bir de cümleleri kısa kurmak daha etkili bence. Cümle uzadıkça odak sağılıyor. Her virgül sonrası bir cümle kurulur yani. :)

ve

ben saglikliyim, mutluyum, huzurluyum, ideal kilom olan 55 kiloyum, pozitifimi olumlu düşünüyorum, iyimserim, kendimi ve insanları seviyorum, insanlar tarafından seviliyorum
bolluk bereketim artıyor, kendime güveniyorum kendimi seviyorum

Bence sıradan ziyade konsantrasyon ve okuduğunda hissettiklerin önemli sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla