Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2013, 01:53 AM   #2 (permalink)
tuna123
Teğmen

Tesekkür: 2
54 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuna123 is on a distinguished road
Standart Cevap: EFT'nin Bana Faydası Ne Olur?

benim şöyle bi sıkıntım var sevgilimle buluşmamızda sessiz kaldım hemde çok , 1 saatlik buluşmada bikaç kelime konuştuk ne ben nede o . Bundan dolayı bi suçluluk hissettim o an kendimi çok kötü hissettim hatta bu kız beni hak etmiyo boşuna uzatmanın anlamı yok bu ilişkiyi bitiricem filan dedim içimden ama sonradan geçti tabi bunlar. Suskun kalma gibi bi sorunum var , ama bfnim değişken bi yapım var bazen çok konuşurum espri yaparım insanları güldürür ve eğlendiririm her şey çok güzeldir kısacası benim için . Ama bazende tam tersine döner herşey suskun sessiz kendi halinde değişk bi insan olurum . Bunun ne olduğunu hala çözebilmiş değilim psikolojik bişeymi bilemiyorum ama insanlarla ilişkimi çok olumsuz yönde etkiliyo , düşünsenize bi böyle pısırık asık suratlı suskun konuşmayan kötü söylenen laflara karşılık veremeyen biri oluyosunuz ve bi anda değişiverip konuşkan girişken komik , kendini ezdirmeyen karşılık veren , mutlu kendine güvenen özgüvenli sosyal rahat bi insan oluyosunuz , çok lanet bi durum . Ben telkibn dinliyorum 20.günüm bugün ve hiç bi şekilde tek bi faydasını görmedim ama nabıyım bari 21 olsunda dinlemicem bidaha + bunun yanında ofelya thomas mega özgüven hipnoz cd sini dinledim oda 18 gün oluyor ve bununda hiç bir etkisi faydası olmadı , telkinler sosyallik ve kendine güven bundan önce ego ve suçlukuk dinledim onlarında hiç bir faydası olmadı + aşk için eft suçluluk duyguları için eft yaptım internette videolu açık bir şekilde olan videolardı onlarda fayda etmedi +hoponopono tekniği bunuda hep yaptım ve işe yaramamasına ramende hergün hep yapıyorum belki bi işe yarar diye , ama anlıcanız kişisel gelişimin bfnim hayatıma hiçbi etkisi olmadı . Ne yapıcağımıda bilmiyorum , acaba uzman birisiyle konuşmammı gerekli belkide yanlış yaptığım biyer var onlar daha iyi bilirler ve bana yaparlar.
tuna123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla