Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2008, 04:48 PM   #20 (permalink)
camlale
Teğmen

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
camlale is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Panik Atak Korkusu

Arkadaşlar bende yeni üyeyim bende de bağımlı kişilikk bozukluğuna bağlı panik atak ve yaygın anksiyete var.Bu günlerce mide bulantısı sürekli bir kaygı hali ve yemek yiyememe hali şeklinde uzun süredir devam ediyor.Bendeki kaynağını ancak bür sürü araştırma yaptıkdan sonra anlayabildim.Bağımlı kişilikk bozukluğuna bağlı panik atak:(Yani yanımda güvenewbildğim ve fikir alabildğim birileri yokken ya da sorumululk gerektiren birşey yüklendğimde bende çok küçük de bir sorumluluk olsa bu ki kendi başıma birşeyler hazırlayıp yiyemez hale geliyorum.Napıcağımı bilemiyorum.Artık bunun olacığından korktuğum için yaygın şekilde devam ediyor.Yeni evlendim ve nikah günü aldığımdan beri anksiyetenin her türünü yaşıyorum.Hayatımn cehenneme döndü sanki.Sürekli nasıl iyileşebilrim bunun çaresi nedir diye aramakla geçiyor vaktim.Çünkü evde yalnız uyanınca bile kötü oluyorum.İnat edip evde vakit geçirmeye çalıştığımda daha da kötü oluyorum.Ayrıca sürekli büyük abdeste çıkıyorum yani spastik ishal belirtileri yaşıyorum.Stresden bağırsak kanserine yakalanıcam ya da yakalandım galiba diye çok korkuyorum.Normalde evde yalnız kalabilirdim.Sorumluluk başkalarındayken evde olan yemeği ısıtıp yerdim.Benim sorunum tek başıma sorumluluk alamamak.Sizce bu iyileşirmi?Çok üzüldüğüm birşey olduğunda da belli bir süre devam ediyor.Sonra zamanla geçiyor ancak ama bir hafta en az eziyet çekiyorum yaygın anksiyete şeklinde ve yine yemek yiyememe sorunu.Ne olur bana ne yapacağımı söyleyin buna benzer bağımlı kişiliğe bağlı panik atak yaşayan varsa nasıl iyileşti neler yaptı ne olur beni bilgilendirsin.Yaygın anksiyete ve yemek yiyememe sorunundan ölücem artık.Sanırım bunlara bir süre sonra depresyonda eşlik ediyor.Yeni evliyim bunları yaşıyorum.NE dinlemem gerektiğini söyleyin ne olur.Herkese sevgiler:(
camlale isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla