Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2013, 02:42 AM   #2 (permalink)
Zep.

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zep. is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ruh eşimi hayatıma çektim fakat?

Mesela ruh eşimle hiçbir zaman aynı şehirde olduğumuza inanmıyordum.O başka şehirdeydi biliyordum..Yazın kalktım bunun için üniversite değişikliği yapmayı bile düşündüm ,şehir şehir gezdim..Çünkü başka şehirdeydi..Artık inancımı yitirp kendi şehrime geldiğimde o cafede oturan kişi ,şehrimden 2 saat uzaklıkta sırf iş sebebi için haftanın bir günü benim şehrime geliyormuş meğer..Yani Varan4

Neyse daha bunun gibi birsürü benzer yanlarımız var,anlatamayacağım kadar..

O cafede ben o kişiyi ilk gördüğüm gibi tanıdım..Benden yaşça büyük biriydi..Sesini önce duydum..Yan masadaydı ..Bana baktı,aynı anda bende ona baktım..Ve bildim o insanın gerçekten rruhumun diğer yarısı olduğunu bildim..ilk görüşte..
Sonra öğrendim ki ,okuluma eğitime geliyormuş haftanın bir günü gelicekmiş..
4-5 ayımızı o cafede bakışarak geçti..Ne konuştuk,ne ettik..Sonra ben bir yolunu bulup o insana mail attım..tabiki sen benim ruh eşimsin falan demedim adama direkt :) enerjiye inandığımı ,bakışmalarımızın olduğunu ve onu ilk gördüğüm günü çok iyi hatırladığımı sanki yıllardır onu tanıyormuşum hissine kapıldğımı söyledim..Mesaj 2 gün sonra geldi..
Anlayışlı bir mesaj atmış,oturup birgün çay kahve içip konuşabiliriz demiş.

Ve biz o vesileyle tanıştık..Artık o cafede bakışmıyorduk..Birlikteydik aynı masadaydık..Çayımızı kahvemizi birlikte yudumluyorduk..Ona bazen çıtlatıyordum ruh eşi olaylarını ,ama öyle bir şeyin olmadığını söylüyordu bana..ama ben hala inatla o kişinin ruh eşim olduğunu düşünüyordum.
Zep. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla