Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-10-2008, 10:53 PM   #4707 (permalink)
hayatdolu
Teğmen

Tesekkür: 7
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatdolu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Merhaba , bu benim 3. Toplantıya katılışım ve bugünkü toplantı ile ilgili yorumlarımı ben de yazmak istedim. Saat 13:30 da toplantı yerine gittim. Tarif o kadar iyi yapılmıştı ki elimle koymuş gibi buldum Bu arada diğer arkadaşların gelmelerini beklerken bir şeyler yeme imkanı bulduk. Mekan sahibi arkadaşımıza da bize güzel bir ortam sunduğu için teşekkür ederim. Yemeklerde çok lezzetliydi super

Toplantı tam olarak saat 15:00 da başladı. Öncelikle Atakan Bey siteyi nasıl kurduğunu, ilk telkinler ile nasıl karşılaştığını ve telkinler hakkında bilgi verdi.

Daha sonra keops nikli arkadaşımız telkinler , Eft ve Deep Peat hakkında bilgi verdi. Ve hayatımıza nasıl uygulayabileceğimizi anlattı.

İlk başta olumlu telkinler vererek zihinde olumlu hayaller kurmanın , vücut dilinin insan davranışlarını ve psikoljisini etkilediğini, irade gücünün daha kısa fakat hayal gücünün daha uzun süreli ve etkili olduğunu anlattı.

Eft ile ilgili olarak da bizi rahatsız eden duygunun önce şiddetini belirleyerek 1 ile 10 arasında. Sorunu kabullenmemizi ve vucutta ki belirli noktalara belirli bir ritmle vurmamız gerektiğini söyledi. Bu noktaları yanlış aktarmamak adına yazmıyorum.

Olumsuz bir olayla karşılaştığımız zaman neden benim başıma geliyor demek yerine, bu problemi nasıl tersine çevirebilirim? Bu yaşadığım olaydan ne öğrenebilirim? Bana neler kazandırdı? Şeklinde bakış açımızı değiştirmemiz gerektiğini anlattı.

Shamanic nickli arkadaşımız. Bolluk ve bereketi kendimize nasıl çekebiliriz. Ve şükretmenin bunda ki etkisini anlattı.

Ve ‘’ İnanmanın Gücü ‘’ adlı bir kitabı okumamızı tavsiye etti.

Reiki ve şakra çakrasından bahsetti.

Ve evrene ‘’ Bolluk ve bereket içinde yaşamayı seçiyorum’’ diye mesajlar gönderebileceğimizi belirtti.
Paylaşmanın ve paylaştıkça bereketin artacağından bahsetti.

Ve dahası……….

Ortam çok güzeldi. Pozitif bir enerji hakimdi. İyi ki katılmışım. Yeni arkadaşlar ve yeni bilgiler edinmiş oldum.

Öğrendiklerimizi ertelemeden ve inanarak hayatımıza uygulamanın zamanı

Herkese kucak dolusu sevgiler,

Sevgi.
hayatdolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla