Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2013, 10:34 AM   #550 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Farkında mısınız? Dinlediğimiz telkinler hayata bakışımızı değiştirecek, ona verdiğimiz anlamı değiştirecek ve belki de etrafa farklı bir titreşim yayacağız. Hatta, enerji alanımız tamamen değişecek. Evet, kendimizi daha değerli, daha farklı göreceğiz. Fakat tekamülümüz için hayattan alacağımız dersler değişecek. Çünkü kendimizi değersiz gördüğümüz için bizi bu alanda zorlayan bizi baskılayan ve bizi değersiz gören insanlarla beraberiz belkide. Oysa kendi değerimi fark ettiğimde artık benim o kişiye hayatımda gereksinimim kalmayacak. Kısa yoldan öğrenmiş olacağım yani. Peki hayatınızdan bir takım insanları çıkarmaya hazır mısınız? Tamamen farklı bir dünyaya uyanmaya hazır mıyız? Belkide yıllardır aşkıyla yanıp tutuştuğun insan artık senin için bir şey ifade etmeyecek. Onu kaybetmeye hazır mısın? Ben değiştiğimi fark ediyorum. Bunu hissediyorum. Ve şimdi bu sorular aklıma hücum etti. Daha fazla sorumluluk alacağın bir dünyanın temelini atıyorsun, daha çok ciddiye alınacağın, daha çok çalışıp, daha çok kazanacağın belkide. Bambaşka bir insan girecek hayatımıza çünkü ben eski ben değilim. Kendim hakkında, dünya hakkında, hayat hakkında hislerim düşüncelerim değişti. Artık bir kurban olmayacağım. Oysa kurbanı oynamak güvenlidir. Sorumluluklarını başkasına yükleyip, suçu hep başkalarına atıp yaşamak kolaydır. Hatalarımızı kabul etmeye hazır mıyız? Ben korktum biraz ama yine de değişmek için çıktığım bir yolda benim için geri dönüş yok. Ben Tarık Bin Ziyad gibi gemileri yaktım arkadaşlar. benim yönümü ufka döndüm. Yapayalnız, sıkıntılı bir çocukluktan geliyorum. Acılarla hemhal olmuşum. Ben Yaradana sığınıp düştüm bu yola. Daha da geriye dönmem.
Bunlar benim düşüncelerim, yanılıyor olabilirim!..
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla