Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2013, 09:34 PM   #43 (permalink)
Cookie
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eşimle mantık evliliği yaptım ben. 4 ay beraber gezdik. Evlilik için düşünmedim zaten öylesine mecburen verilmiş bir karardı. Benim geçmişimde erkek arkadaşım yoktu ki. Bizim dönemimizde erkek arkadaş, kız arkadaş gibi bir lüksümüz yoktu. Biri gelirdi o sana sen ona bakardın. Hı adama benziyo der evlenirdin:) Herhangi bir duygu durumu söz konusu olmazdı sadece hoşlanman yeterliydi. Fakat ben bir haftalık nişanlıyken farketmiştim bu insanla anlaşamayacağımı. Benim için en önemli şey kibarlığıdır. Kaba insana asla tahammül edemem. O ise ruhumu örseleyip duruyordu. Çok yıllar onun kalbine ulaşmaya çalıştım. Sevgisini kazanmak için uğraştım. Ben yaptıkça o yıktı en son ben vazgeçtim. O zaman dönüp farketti beni kaçardı kovalamaya başladı. Şimdi ben kaçıyorum o kovalıyor. Ortada bir yer varmı buluşabileceğimiz bilmiyorum ama inan bana bunu zerre kadar istemiyorum
Demek ki sen de pek çok borderline gibi ele geçirdiğin vakit ondan uzaklaştın. Bilinçsizce yapmış olmalısın. Önce peşinde koşarsın, o sana dönünce pırr... :S

Neyse... Peki sana kaç yaşındayken teşhis kondu?

Borderline 35inden sonra düzelme gösterirmiş diyorlar. Yaşla birlikte insan daha dengeli ve olgun olurmuş.
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla