Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2013, 03:02 PM   #14 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

Ben bir borderline hastasıyım. İki yıl tedavi gördüm psikoterapi. 6 seans regresyon hipnoterapi. EFT, hemen her yolu denedim. Şimdilik septomlarım çok hafifledi. En azından terkedildiğimde artık dünyam kararmıyo. eskiden günlerce hatta haftalarca ağlar deli olurdum. Şimdi hala terkedebilme yetim çok yoksa da terkedilmeye karşı daha sakin davranabiliyorum. Eğer bir borderline hastasıysanız büyük ihtimalle annenizle olan bağınızın çok kötüğ olması gerekir çünkü borderline 0-3 yaşta kötü annelik gören şahıslarda oluşan bir hastalık. Annem daha düne kadar hayatta en nefret ettiğim insandı. Şimdilerde onunla ilgili daha nötr bir tavrım var. Ayrıca size varolan annenin yokluğu verilmeyen sevginin telafisi adlı kitabı öneririm. Öneririm sayfasında mevcut oradan gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Fakat bir borderline hastasının mutlaka terapi görmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü bizler sağlıklı bir aynalama yaşayamadığımız için yani sağlıklı anne sahibi olmadığımız için davranış bozukluğu söz konusu. O yüzden mutlaka çevrenizde sizi anlayan ve size yardım edebilecek olan mantıklı sağlıklı kişiler bulundurmanız ruh sağlığı açısından çok önemli. Sevgimle, tekrar geçmiş olsun
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla