Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2013, 11:05 PM   #6116 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kıyamam ben sana yaaa ben senin ihtiyacın olanı biliyorum. Seni anlayacak çok yakın bir yol arkadaşı lazım insana bu zamanlarda güvenerek gözü kapalı sırtını dayayabileceği bir dost, bir yar ya da aileden biri artık hangisi mevcutsa. :)

Yine eyleme geçme sıkıntısı var bir de ne yapacağına karar mı veremiyorsun?
4 yıldır ailemden uzağım, sen var ya sen nasıl da çözdün :)) işte tam alışmaya başladım diyorum tekbaşınalığa, bişeyler oluyordu ve çalkantılar vs.. bi türlü toparlanamıyordum.. şimdi şimdi alışıyorum, uzun süredir böyle birşey yaşamıyorum. ama işte, artık nasıl bir boşluk oluştuysa içimde, dolmuyor ya..

eyleme geçme açısından problemim yok aslında, kendime engeller örüyorum ama çok aşırı büyük değil, yani mesela sınavlarım bitene kadar erteleyeyim diyorum yapacağım şeyi.. hâlâ düşüncelerimde tortular var, onları hissediyorum..
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla