Konu: ikinci bahar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2013, 03:19 PM   #15 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: ikinci bahar

Alıntı:
serpilelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o kadar güzel anlatmışsın ki, çok teşekkür ederim. adeta yüreğime su serptin. arkadaşım. evet çok doğru söylemişsin burada olduğumuza göre çevremizdekilerden daha bilinçliyiz. bu çok güzel bir şey. inşallah bilincine vardığımız bazı şeyleri yaşam tarzımıza da yansıtabiliriz arkadaşım.zaten bu siteyle karşılaştıktan sonra düşünce tarzımda çok fazla değişiklik oldu. yaptığım hataların bile bilincindeyim, en azından neyi neden yaptığımı, altında yatan sebepleri ve nasıl değiştirebileceğimi biliyorum.
dönem dönem duygularım çok değiyor. özellikle telkinlere ara verdiğim dönmelerde enerjim daha düşük oluyor, içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. olumlamalarımı da ihmal ediyorum. bugün 3. gündür alfa telkinlerime tekrar başladım, hemen kendini hissettirdi telkinler. ama çekirdek inanç telkinlerimi bıraktım, o yüzden biraz mutsuzluk hakim bu aralar
sanırım senin bahsettiğin afformasyon tekniği. bence de etkili bir yöntem. bir ara ben de denemiştim ama biraz daha araştırma yapmam gerekiyor bu konuda. tavsiyelerini dikkate alıcam. çok teşekkür ederim arkadaşım...
evet afformasyon tekniğiydi ben faydasını gördüğümü hisediyorum..çekirdek inanç telkinlerine ara mı verdin yoksa tamamen bıraktınmı
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla