Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2013, 05:56 PM   #494 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Bir borderline sımsıkı sarılır sevdiğine yada ilgi gördüğü herhangi birine. Bu öyle bir bağlanmadır ki adeta denize düşmüş birinin bir kurtarıcı ele yapışması gibidir. Yada bıraksa kapkaranlık bir kuyuya dipsiz bir kuyuya düşeceksin gibidir. Oysa sadece paylaşılan biraz zaman ve belkide ortak bir konudur. O kadar abartmaya gerek yoktur. Bir borderline ölçüyü bilemez, o karşıyı sıktığının farkında bile değildir. Hatta ölçüyü kaçırdığının dahi farkında değildir. Ona göre her şey normal seyrindedir. Nerede aşk başlar, nerede dostluk ve nerede arkadaşlık bilemez. Çünkü duygularının adını koyamaz. Bazen terketmek istese de mutlaka bir çıkış yolu bulur. Karşı tarafı bir şekilde affeder. Kendini yok saysa bile bu böyledir. Hastalıklı bir sevgi anlayacağınız. Yıllarım iyileşemez yada iyileşmesi çok çok zor bu hastalıkla savaşla geçti. Ben bu hastalıkla adeta kurtuluş savaşı veriyorum. Ne yazık ki iyileştiğimi bile bilemeyeceğim. Ama onu yenecem, ölene dek de sürse ben bu hastalığı yeneceğim. O kadar kötü değilim, bir çok semptomunu atlattım. Allah bana böyle bir imtihan vermiş. Ben bunu başaracağım. Bu hayat benim ve onu en mükemmeliyle yaşayacağım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla