Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2013, 03:01 PM   #264 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Alıntı:
papatya_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili mehtap ve ışıklı yol son yazdıklarınızı okurken duygulandım..sizler ne harika insanlarsınız..hele sen ışıklı yol ismin gibi ışık sacıyorsun heryere herkese...burdaki biçok arkadaşımın cesaret pınarısın, anne sefkatiyle yaklasımın içinden cosup gelen insanlığı sevmek duygun eminim herkese önder oluyordur..ne diyebilirim ki ışıklı yol sen hep var ol sen hep yanımızda ol..rabbim seni korusun her türlü olumsuz durum ve duygulardan..rabbim her daim yanında olsun yüzünden gülücük hiç eksilmesin inşaallah
Bütün insanlık bir bedense ben o bedende bir hücreyim. Bir tek hücrenin bile eksikliği bütün bedenin hastalığına yada belki görmemesine belki duymamasına neden olabilir. Ben bu dünyada olmasaydım. Dünya böyle bir yer olmayacaktı. Hayatında olduğum ve hayatına dokunduğum insanlar, yanından geçtiğim, sevdiğim, konuştuğum, baktığım, gördüğüm sadece çarpıştığım, sadece yer verdiğim. Sadece gülümsediğim. Bütün bu insanların hayatında ben olmayacaktım. Bana dair duygular olmayacaktı. Öyleyse ben dokunduğum herkese sadece umut, ışık, sevgi, can olmalıyım. Dokunduğum hayatlarda, anlam olmalıyım. Bir koku, bir tad, bir bakış, bir gülüş olmalıyım.
Önceki gün, iki yaşlı bayan alışveriş mağazasında geziyorlardı. Bir şeyler alıyorlardı. Birisi dedi öbürüne " ohoooo o kadar yaşayacak mıyım, onu kullanacak kadar? boş versene" Ben duydum bu sözü evet, dedim " Evet, sağlıkla ve huzurla daha nice güzel günler belki yıllar yaşayacaksınız" dedim. Hep birlikte güldük. İnşallah dedik. O gün orada olmasaydım o bayanın o sözüne hayat böyle bir yankıyla cevap vermeyecekti. o soru sordu ben cevapladım. evet dedim. evet güzel günler hep var. Belkide çok az bir ömrü var. Tıpkı kelebeğin ömrü gibi. Tırtıl olarak yaşayıp, tamamen başkalaşıp, bambaşka bir dünyaya gözlerini açabilirsin. Çok çirkin olabilirsin, oysa içinde bir kelebek olduğunu muhteşem renklerinin olduğunu unutma. Ama dikkat edin arkadaşlar. Tırtıl kozasını kendi örer. İçine hapseder kendini ve metamorfoza uğrar. Tekrar sıvı hale gelir ve adeta yeniden yaratılır. Öyleyse neden umutsuz olalım ki, ne yaşamışsak yaşayalım umut hep var. Güneş her gün yeniden doğar. Tüm güzel yürekli arkadaşlarım, hepiniz. Hepinizi yüreklerinizden öpüyor, hayatıma kattığınız her değer için size sonsuz teşekkür ediyorum. Sevgimle
IŞIK*
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla