Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-05-2013, 12:02 AM   #259 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MÜKEMMELSİN IŞIK !! yok böyle bir ileri görüş, burdaki şuandaki insanlardan öte gelecek diğer insanlara da ışık oluyorsun hem de burda olmasan bile onlar geldiğinde yollarına ışık gönüllerine umut oluyorsun.
SEN FARKEDİP VE FARKETMEDİKLERİNLE BERABER BİRÇOK HAYATA DOKUNUYORSUN!
ALLAH HEP YAR VE YARDIMCIN OLSUN YOLUN HEP AÇIK ÖMRÜN UZUN OLSUN.
Ne harika sözler bunlar. Benim hayatımda en çok önemsediğim şeydir yüreklere dokunmak. Bir insanın kulağına değil her zaman yüreğine hitap ederim ben, isterim ki yüreğiyle duysun beni. Gönül teline dokunabileyim. Zira en güzel nağmeler oradan duyulur. Gönül Hakkın nazargahıdır. Allahta insanların yüreklerine bakar. Eğer yüreğiyle duyarsa insan kalıcı olur. Sevgi gerçek olur, daha çok iyileştirir. Bu güzel sözlerini kaydedeceğim ve hayat gayeme senin verdiğin bir taktir belgesi gibi saklayacağım. Bunu ben yatağımın başucuna asacağım ki unutmasın insanlara Işık olmak için hayata geldiğini. Çok teşekkür ederim. Yüreğimden yüreğine binlerce selam ve teşekkür sevgili Mehtap arkadaşım bil mukabele
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla