Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2013, 12:46 PM   #506 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ynt: İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

Alıntı:
Pamukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

9 Ekim: "Her ruh bu yasamda en iyi olani ister. Sen kabul etmeye hazir oldugunda, en iyi olan seni orada bekliyor. Ancak sen onu tum kalbinle ve gercek bir sevincle, herhangi bir degersizlik ya da
hazir olmama duygusu tasimadan kabul etmeye istekli olmalisin. Eger yaklasiminda degersizlik ve hazir olmama varsa, gercek mirasin olani
engellersin ve o zaman o sana akamaz. BEN avuclarimda yasami sunuyorum, cok daha bolluk ve bereket iceren bir yasami... BEN avuclarimda guzelligi, uyumu, huzuru ve sevgiyi sunuyorum. Tanri'nin yollari senindir. O yollarda yuru, Benim yasalarimla mukemmel bir uyum icinde ol ve her seyin gercek bir mukemmellik icinde yerli
yerine oturmasini izle. Icinde herhangi bir gerginlik ve baski olmasina izin verme. Sadece, senin olani sukran dolu bir yurekle kabul et ve sana akitilan her sey icin sevgini ve takdirini ifade etmeyi asla unutma..."

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla