Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2013, 10:29 PM   #7 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Sevgili günlük bir süredir yazmıyordum.Seni hatırladım.İçimi döküyim dedim sana.Nisan ayı benim için yoğun geçti.İş güvenliği uzmanlığı kursu ile işi bir arada götürdüm.Ama sonuçta bitti.Şimdiki süreç sınava hazırlanmak.İş konusunda da sıkıntılarım oldu.Fabrikadaki işçiler olarak sendikaya üye olduk.Maaşımız zamanında yatmadığı için hakkımızı olanı almak için böyle bir yola başkoyduk.Sonuç 7 kişi işten çıkarıldı.Sendika henüz gelmedi.İmzamı almam istendi.Geri almadım.Süreci bekliyoruz.Nişanlım ile sorunlar yaşıyoruz.İnş. kısa zamanda düzelir.Hayırlısıyla 16 Ağustos'da düğün var.Vaktim kaldıkça film izlemeye devam ettim.Özellikle İçimdeki yangın,onur savaşı çok iyi filmlerdi.Uzun zamandır fırsat bulup berebere bile gidemedim.Saç baş birbirine karıştı.Yarın tekrar özüme dönecem :)) şimdilik bu kadar günlüğüm.Bir daha ki sefere daha çoşkulu görüşmek dileğiyle...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla