Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2013, 08:31 PM   #42 (permalink)
nefes_almak
Teğmen

nefes_almak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 337
110 Mesajinıza toplam 244 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nefes_almak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sevgili Günlüğüm

Alıntı:
annie hall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili günlüğüm,
Kötü ve hastalıklı düşünceler beni terk etti. Onların yerine iç huzur ve neşe hoşgeldi

Dün arkadaşımla konsere gittik ve acayip eğlendik. Zıplamaktan ayaklarımız şiştiği için yolda ayakkabıları elimize alıp çıplak ayak yürümek çok güzeldi Arkadaşım "biliyo musun, bu kadar çok eğlenmemde senin katkın çok büyük" dedi. İnsanların beni sevdiğini ve benim yanımdayken iyi hissettiğini bilmek çok güzel. Bunun için binlerce kez şükür :)

Gece üniversite şenliğinde dilek balonu uçurma etkinliğine katıldık bi de. Balonumu yaktım ve dileğimin gerçekleşmek üzere gökyüzündeki yıldazlara doğru uçuşunu seyrettim. Balonum gözden kaybolana dek dileğimi içimden tekrar ettim. "Onun beni sevdiğini biliyorum. Ben de onu seviyorum. Birlikte olmamıza engel olan bütün olumsuz düşüncelerim beni terk etsin. Artık kavuşalım ve çook mutlu olalım." Bunun gerçekleşiceğine eminim. İçim rahat
çok şükür :) artık bahar mevsimiyle birlikte senin de içindeki çiçekler uyanmış ve açmış sen sevilmeyecek insan değilsin zaten. o yüzden şaşılacak bir durum değil :)
inşallah dileğin en kısa sürede gerçekleşir ve aşk seni bulur
nefes_almak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla