Konu: Işık'ca
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2013, 12:09 PM   #225 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Alıntı:
heromaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın güne senin ışığınla başlamak güzel...:))

GErçekten bukadar yazacak şeyi nerden buluyorsun..:))
E çenem çok düşük. Mütenadiyen konuşan biriyim ya yeni kurbanlarım sizlersiniz.
Teşekkür ederim. Hepinizi çoooook seviyorum sevgili arkadaşlarım. Ben hayatıma giren her insana dönüp bi dikkatli bakarım. Kimse yanımdan öylesine geçip gitmez. Mutlaka hayatıma girmişse eğer bana söyleyeceği şeyler vardır diye düşünürüm. Buradaki her arkadaşımla ortak yönlerimiz var. Benim yazdıklarımda insanlar kendilerinden bir şeyler bulabilirler. Hatta kim bilir hayata olaylara yeni bir bakış açısı kazanabilirler. Ben her birinizden öğreniyorum. Bazen şöyle diyorum "Vaaayyyy hiç böyle düşünmemiştim. E süpermiş bu" İşte bu bir anlık tık sesi bendeki belkide bir kilidi açar. Ve ben hayat yolumda bir adım daha atarım. Daha bile iyisi, yeni bir çiçeğe rastlamış gibi olurum. İlk defa görüyormuşum gibi mutlu olurum. Öğrenmek benim tutkum. Sanırım hayatım boyunca bir talebe olarak yaşayacağım. Merak benim en büyük heyecanım. Yeni bir şey öğrendiğimde bulutlara değer başım.Yani o kadar mutlu olurum. Fakat biri gözüme gözüme sokarsa ve illede bunu bil derse ben ona daha da yukardan bakarım. Ukala insana da hiç tahammülüm olmaz heee
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla