Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2013, 10:40 AM   #30 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: hayatta bir amacım yok.Nasıl amaç belirleyebilirim?

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işte siz istemeye istemeye yazmışsınız.Ben de öyle bir durumda yok.İsteyip istememe bena kimse karışmadı.Öss yaptığım tecihler hukuk,uluslararası ilişkilerdi.Uluslararası ilişkiler kazandım.Lisedeyken de belli bir hedefim yoktu.Hukuk istiyorum.Uluslararası ilişkiler istiyorum diye.Bana en uygun hangi bölümler olabilir eşit ağırlıktan dedim ve yazdım.ben kendimi bildim bileli şarkı söyler dans ederim.Bu işleri yaparken zevk alıyorum.Önceden daha çok zevk alıyordum şimdi azaldı.Bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var.Biliyorum benim de içimde istediğim bişey olmalı.Bi insan hayatta hiçbir şey mi istemez gerçekten.Mutluyum,huzurluyum bi sıkıntım da yok.Yani depresyondayım desem değilim.
Galiba içinde bir sanatçı yatıyor senin. Onlardan uzaklaşmak enerjinin yok olmasına yada tıkanmasına sebep olmuş olmalı. Bak şöyle soralım. Aslında şarkı söylemek ve dansetmek istiyorum ama bunları meslek olarak seçemeyeceğimi biliyorum. Fakat içimdeki görmezden geldiğim bu tutkum zaman içerisinde hayattan zevk almamada engel olmaya başladı. Mesela Ferhat göçer var buna örnek adam doktor ama şarkı söylüyor. Öyleyse napabilirsin. Müziği hayatına al, illede mesleğin olmasına gerek yok. Sevdiğin şeyleri yapmak enerji kanallarındaki tıkanıklıkları açar ve sen artık şunu düşünerek yol alabilirsin. Başarılı olduğum her hangi bir alanda çalışabilirim ama bunlar sevdiğim şeyleri yapmama engel değiller. Benim oğlum hukuk okuyor fakat müziğe sevdalı annesi gibi şu anda gitar çalıyor. Konserlere gidiyor. Her gece yatmadan saatlerce müzik dinliyor dans ediyor fakat hukukçu olmaktan da haz alıyor. Yani bu meslekte olmayı seviyor. Ne dersin böyle yapmak ister misin?
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla