Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2008, 11:39 AM   #14 (permalink)
stubborn
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stubborn is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Slm lütfen yardım edin:((

Alıntı:
gül sultan Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
mücevher Nickli Üyeden Alıntı
Bazen içinde bulunduğumuz olumsuz durumlar bizim en hayrımızadır da bilemeyiz.

biz hala aksini isteriz. öyle iyi olacağına inandırmışızdır kendimizi ve olması için de çırpınır durur yüreğimiz.

atar durmadan istediğimiz olsun diye güm güm.

Ancak olayı dışarıdan yorumlayan biri olarak şunu demeden edemiyeceğim;

3 yıldır bir dargın bir barışık yürüyen bir ilişkiniz var ve sen neredeyse kendine güvenini kaybettiğini söylüyorsun.

peki seni bu kadar yıpratan bir ilşkiye neden bu kadar tutunmaya çalışıyorsun?

Lütfen kendi değerinin farkına var. Naçizane tavsiyem , daha yolun başında

bu kadar yıprandıysan bir de ileride evlendiğinde veya ilişki devam ettiğinde olabilecekleri bir düşün.

çünkü insanlar flört ederken başka evlenince çok daha başka olabiliyorlar.

maskelerinden arınıp da gerçek yüzlerini gördüklerinde şok olabiliyorlar.

zaten o yüzden boşanmalar bu kadar çok.

Sen kendini bir başkasının sevgisiyle sevmeye çalışma güzel kardeşim.

Önce kalbindeki en derin sevgileri kendine gönder ve oradan beslen olabildiğine.

Bak o zaman çok daha farklı düşüneceksindir.

Sevgi ise bağımlılık değil de gerçek sevgiyse erkek arkadaşın zaten yine yanında olacaktır.

Değlse yeni başlangıçlar yapma şansı her zaman vardır hayatta unutma oldu mu canım?
3 yıldan beri bi dargın bi barışıksanız evlenince ne olur haliniz onu düşünüyorum vah ki ne vahhhhh...hiç düşünmee bu işi bitir derimmm...3 yıldan beri anlaşamamdısan bi dha hiç anlaşamassın bencee akıllı oll mantıklı karra ver evlilik sevgili olmaya benzememz kıızm aaa
evlenincedemi bi küüsceniz bi barışıcanız ala ala..belki karrakterleriniz uymuyodur ...belki hayırlı değilidr ...ne biliyosun hiç düşündünmüü...bu gençler pek hoşş...anlaşmamdıklalrı insnalal illa evlenmemyee kalkakrlar r sordaa 3 ay sora herkes yolunaa...olucana bak... bencede siizinki öle görünüyoo...gisişatı pek i değil gibi... şaşkın
sunakı yorumunuzu haklı buluyorum bende yazdıklarımı okusaydım sızın yorumunuzu yapardım..fakat olay bıraz boyut degıstırıo ben yasadıgım için biliorum..arada sevgı var..ama arada mesafe var..evlılıgın sadece sevgı ıle yurumeyecegınıde farkındayım..evlenınce sorumlulukların artacagını artı hayat mucadelesı eklendıgınde sıkıntıların dahada artacagını bılıyorum..yanı kor asık modunda degılım ama bu ınsanlar mutlu olacagımıda bılıorum benım yasım 17 degıl karıyer sahıbı bı bayanım çalışıorum kendı işim kendı evim kendı arabam var..hayatın zorluklarındanda haberdarım yanı evde oturup baba parası yıyıp aşk bocegı modunda sevgılısınden ayrılıpta aglayan bı ınsan degılım...sadece artık hayatımda onun olmasına karar verdım gerçekten onu istiyorum..bendekı soru işaretlerının hepsının cevabını verdım kafamda..bunu ıcın yardım ıstıyorum sıozden..yorumlarınız ıcınde hepinize sonsuz tesekur ederım