Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2013, 12:59 AM   #597 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Telkınlerde 3.perıyoda gectım.bu sefer cekırdek telkınlerımden de ekleme yaptım.ılk defa bu kadar uzun surelı oldu.6-7 ay devam ettırmeye calıscam ınsallah.kpss calısmalarımı hızlandırdım.ıkı bucuk ay kaldı,hayırlısıyla atlatsak bunu da.gecen gun cok uzucu bır olay yasadım.cok deger verdıgım bır yazar var.kendısı hem dın hem kısısel gelısım konusunda kendısı kanıtlamıs bırısı.tum kıtaplarını okudum,programlarını takıp ettım,gunluk yazılarını dahı okuyorum.kendısıne mesaj attım,baslarda guzel sekılde mesajlastık.ssonrasında ıs bozuldu ve bana bı konuda demedı ama dogru soylemıyosun der gıbı konustu.beynımden vurulmusa dondum.cunku gununun onemlı bı vaktını onu okuyarak dınleyerek gecırıyosun o sana ınanmıyorl.saatlerce agladım,kac gundur de mahsunum.tamam kımbılır kendısıne nerelerden nasıl ınsanlarda sacma sapan mesajlar gelıyo.empatı kurmaya calıstım ama yıne de gecmedı bu durum.yarın kafamı toparlayıp kendısıne yıne bır mesaj atıcam.ınsallah ıletısımımız duzelır...